aboutus
Linia produkcyjna

W procesie produkcji i przed wysyłką każdy z naszych produktów jest bardzo rygorystycznym testem profesjonalnym, aby zapewnić optymalną jakość produktu. Ponadto firma ma również długoterminową współpracę z Centrum Testowania Rządu Liushi, Centrum Badawczym Hangzhou Fangyuan, Centrum Testowania TUV, Centrum Badawczo-Rozwojowe Technologii w 2005 r., Które uzyskały autoryzację „Centrum badań i rozwoju technologii dla przedsiębiorstw w Zhejiang Prowincja ”i„ Przedsiębiorstwo demonstracji patentów w prowincji Zhejiang ”przez Rząd Ludowy Prowincji Zhejiang ;. silną pozycję w badaniach i rozwoju technologii.

Obecnie nasza główna seria pojedynczych ogniw mcb Daily produkuje 15 000 sztuk, obejmując obszar produkcyjny o powierzchni ponad 10 000 metrów kwadratowych, ponad 150 pracowników (25 techników i starszy inżynier;) i wprowadziła ponad 500 zestawów zaawansowanych urządzeń produkcyjnych.

Firma została autoryzowana jako „Produkty rekomendacyjne dla budownictwa inżynieryjnego” i „Produkty rekomendacyjne dla przemysłu europejskiego

Union ”przez China Association for Engineering Construction Standaryzacja.

OEM / ODM


1. OEM

Ustaliliśmy dział planowania we własnym zakresie, który odpowiada za planowanie przedsiębiorstwa, promocję marki, projektowanie dla klientów itp. Po prostu daj nam znać swoje pomysły, a my zaprojektujemy dla Ciebie pełny zestaw opakowań.


2. ODM

Dział techniczny jest szczytem w odpowiedniej branży inżynieryjnej, jest potężnym wsparciem klientów. Chociaż prawie wszystkie narzędzia do formowania są wykończone w naszym własnym centrum narzędziowym pod kierownictwem technicznym. Jeśli masz nowe przedmioty, po prostu wyślij do nas próbkę lub grafikę do nas, świadcząc pełen zakres usług, w tym: budowanie form, projektowanie opakowań, testowanie i produkcja przedmiotów itp.

R & D

Nasze centrum techniczne składa się z działu technicznego i działu badań i rozwoju, z zespołem doświadczonych elit technicznych i profesjonalnych inżynierów. Koncentrujemy się nie tylko na badaniach podstawowych, ale także dążymy do najwyższej zaawansowanej technologii z wielką innowacyjnością i kreatywną mocą.

Szczegóły kontaktu