aboutus

Wenzhou New Blue Sky Electrical Co.,Ltd

Wenzhou New Blue Sky Electrical Co.,Ltd Wenzhou New Blue Sky Electrical Co.,Ltd Wenzhou New Blue Sky Electrical Co.,Ltd
1 2 3
Rodzaj działalności: Producent
Firma Handlowa
Rynek Główny: Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki: Wenzhou Nowe błękitne niebo
Ilość pracowników: 100~200
Coroczne wyprzedaże: 1000000-1200000
Rok założenia: 1993
pc Export: 80% - 90%
O nas
Wprowadzenie

Firma jest wiodącym dostawcą urządzeń elektrycznych w Chinach, założona w 1999 r., Specjalizująca się w dystrybucji i sterowaniu silnikami niskiego napięcia, kontrprzewodach indukcyjnych, ochronie przeciwprzepięciowej, urządzeniach przełączających i innych urządzeniach, produkcji, eksploatacji i marketingu w organiczną całość. Niektóre nasze główne produkty gorące to miniaturowe wyłączniki, wyłączniki kompaktowe, wyłączniki różnicowoprądowe, wyłączniki różnicowoprądowe, wyłączniki różnicowoprądowe, wyłączniki nadprądowe, wyłączniki nadprądowe, zabezpieczenia przeciwprzepięciowe, styczniki, rozruszniki, przekaźniki itp.

Nasza firma inwestuje duży fundusz i mózgi, aby badać produkty pasujące do popytu na rynku. Grupa badawcza wysokiego szczebla, zaawansowana aparatura i dobra atmosfera naukowa zapewniają stabilną i niezawodną jakość, większość naszych produktów jest zgodna z wymaganiami norm IEC, EN, GB, BS, jest sprzedawana głównie firmie elektrycznej i firmie dystrybucyjnej za granicą, np. Wielka Brytania, Brazylia, Meksyk, Rosja, Benin, Holandia, RPA, Iran, Turcja, Tajlandia, Indonezja, I tak dalej.

Misją NBSe jest: „Skoncentruj się na ochronie elektrycznej, obsługuj urządzenia elektryczne na całym świecie”. a nasza zasada jest „trzymajcie się uczciwości, podążajcie naprzód, służcie światu”. zawsze staramy się oferować naszym klientom najlepsze usługi i najbardziej konkurencyjne ceny z wysokiej jakości towarami, to sposób, w jaki zdobywamy naszych klientów i rynek.

Nowe Blue Sky Elec posiadające ponad 70 patentów krajowych i międzynarodowych; wszystkie nasze wyłączniki przeszły certyfikaty CCC, CB, CE, EMC, TUV, ROHS, SNI, NOM i inne międzynarodowe autorytatywne certyfikaty. Nasze produkty wykorzystują ulepszenie struktury wyłącznika (z patentami na wynalazek); znacznie zwiększyło wydajność elektryczną mcb i obniżyło koszty. Po latach prac badawczo-rozwojowych nasze produkty stały się liderem w dziedzinie wyłączników.

Historia

Założona w 1993 roku, Wenzhou New Blue Sky Electrical Co., Ltd (Były Yueqing Blue Sky Electrical Co., Ltd) znajduje się w pięknym Wuniu Industrial Park, Wenzhou City na brzegu rzeki Oujiang; jest to wysokiej klasy przedsiębiorstwo, które profesjonalnie bada, opracowuje i produkuje miniaturowe wyłączniki i wyłączniki różnicowoprądowe. Firma została wyróżniona takimi wyróżnieniami, jak „AAA-grade Export Credit Enterprise”, „Advanced Enterprise”, „Star Enterprise” i „Patent Model Enterprise” w kolejnych latach. Obecnie firma posiada bogate zasoby finansowe i zaawansowane technologie, posiadające ponad 70 patentów krajowych i międzynarodowych; ma ponad 10 000 metrów kwadratowych standardowych warsztatów. Firma zatrudnia ponad 150 osób (25 techników i starszego inżyniera;). Ponadto firma wdrożyła serię zaawansowanych urządzeń produkcyjnych oraz precyzyjne przyrządy do wykrywania i kontroli. W 2005 r. Utworzyła Centrum Badań i Rozwoju Technologii, które zostało zatwierdzone jako „Centrum badań i rozwoju technologii w prowincji Zhejiang” oraz „Przedsiębiorstwo demonstracji patentów w prowincji Zhejiang” przez Rząd Ludowy Prowincji Zhejiang. silną pozycję w badaniach i rozwoju technologii.
W ciągu ostatnich dwudziestu lat, zgodnie z filozofią działania „uczciwość, innowacyjność, konkurencyjne produkty i uczciwa cena” oraz filozofię produkcji „jeden fałszywy krok będzie ogromną różnicą”, firma wyszła z innowacyjnej drogi rozwoju promującej firmy z nauka i technologia oraz popularność firmy i jej produktów zostały szybko ulepszone. Posiadamy dobry poziom zarządzania, potężne zdolności produkcyjne i doskonałą jakość produktu. Firma zbudowała unikalny system kultury korporacyjnej i system zarządzania jakością ISO9001: 2000. Jej produkty przeszły takie certyfikaty jak TUV, NF, CB, CCC, CE, NSW i SNI itp., Które zostały zatwierdzone jako „Rekomendowane produkty dla budownictwa inżynieryjnego” i „Produkty rekomendacyjne dla Unii Europejskiej” przez Chińskie Stowarzyszenie Budownictwa Inżynieryjnego Normalizacja.
W obliczu globalizacji gospodarczej pracownicy NBSe dążą do realizacji wielkiego celu, jakim jest „stworzenie światowej klasy przedsiębiorstwa produkującego wyłączniki” pod kierownictwem Huang Mingguang, prezesa zarządu firmy.

Usługa

Istniejący zarejestrowany znak towarowy firmy, NBSe, Bic, CNLT, SENTEN, SWITCHEL itp. Produkcja wyłączników automatycznych jest szeroko stosowana w elektrycznej grupie kondensatorów, rozdzielnicy i jednostce sterującej silnika. Ze względu na ścisłe zarządzanie jakością i dobrą reputację, nasze produkty zostały sprzedane do południowo-wschodniej Azji, Afryki, Bliskiego Wschodu, Ameryki Południowej, Europy i innych krajów i regionów.

Nasz zespół

Posiadamy również zespół zarządzający, który zarządza uzdę, zespół projektowy i zespół ds. Kontroli jakości, i może dostarczyć klientowi żądaną próbkę w najwcześniejszym terminie, prawidłowo zorganizować zamówienie, ściśle kontrolować jakość produkcji masowej i czas realizacji, a także sprawić, że firma pójdzie gładko!

Dzięki naszym wysiłkom zespołu projektowego nasza fabryka opracowała ekologiczne, kąpielowe i do ciała korzyści, terapię ciała, pielęgnację osobistą, zestaw podarunkowy do kąpieli, masażer, czyszczenie mikrofibry w tych latach, w tym tysiące różnych stylów i materiałów, które mogą w pełni zaspokoić Twoje żądanie .

Szczegóły kontaktu